menu

 

 

 

swiss Contribution

 

Fundacja Karpacka - Polska

 

Aply-Karpatom

Odwiedź nas także:

 

 

Zespół Sanok wspierają:

 

 

 

 

 

 

 

Magdaleny Czytajło

 

Patronat medialny:


Aktualności
Zmiany na stronie
sobota, 03 lipca 2010

Po kilkudziesięciu godzinach spędzonych nad zmienianiem kodu naszej strony, osiągnąłem wynik, który można już opublikować :)

Największe zmiany zaszły "od wewnątrz", mają na celu znaczne ułatwienie pracy nad bieżącymi aktualizacjami.

Najważniejsze "widoczne" zmiany, to właściwie całkowicie zmieniony silnik galerii, nowa księga gości, oraz kilka zmian w wyglądzie strony głównej.

Z uwagi na brak jakiejkolwiek aktywności na forum, zostało ono wyłączone.

Zauważyłem, że niektóre wersje przeglądarek (szczególnie firefox) blokują wyświetlanie grafiki nagłówka, jest to wina Adblock'a, po wyłączeniu blokady dla strony ztlsanok.pl wszystko działa poprawnie.

Czekam na komentarze, szczególnie co do nowej galerii.

Kamil

 
Sukces w Małogoszczy
poniedziałek, 26 kwietnia 2010

Polonezem i mazurem ZTL SANOK wytańczył I miejsce w XVI Ogólnopolskich Konfrontacjach Zespołów Tanecznych Małogoszcz 2010! GRATULACJE! Oto fragmenty relacji organizatorów:

więcej…
 
Występ w Łańcucie
niedziela, 25 kwietnia 2010

ZTL SANOK zajął II miejsce na I Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tańca Ludowego "GARNIEC" w Łańcucie. Zespół wykonał tam przebojowo układ polonez-mazur. Mimo dyskusyjnego werdyktu jury GRATULACJE! Jeżeli pan Janek i pani Ania mieli łzy w oczach oglądając występ ZTL, musiało być naprawdę rewelacyjnie!

 
Taniec ludowy w podstawówkach
niedziela, 25 kwietnia 2010

Stowarzyszenie Miłośników ZTL SANOK otrzymało środki z Urzędu Miasta na przeprowadzenie 115 godzin zajęć tańca ludowego w szkołach podstawowych (SP 1, 3, 4 i 6)! Uczniowie sanockich podstawówek będą mogli bezpłatnie ćwiczyć taniec ludowy i towarzyski oraz poznać tajemnice strojów narodowych. Mamy nadzieję, że jeśli tak młodych ludzi uda się "zarazić" tańcem ludowym, to w przyszłości ZTL SANOK nie będzie narzekać na brak kandydatów. Zapisy w podstawówkach lub pod numerem 692 459 651 .

 
Otwarte zimowe zgrupowanie ZTL Sanok
sobota, 13 lutego 2010

W dniach 15-19 lutego odbędzie się zimowe zgrupowanie ZTL SANOK. W programie: warsztaty tańca ludowego z instruktorką Zespołu Pieśni i Tańca "ŚLĄSK" p. Zofią Czechlewską, kurs tańca towarzyskiego, treningi z p. Januszem Podkulem, spotkanie z etnografem, kulig w skansenie, sesja zdjęciowa i wieczór filmowo-taneczno-integracyjny ;)
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Koszty pokrywa stowarzyszenie. Jedynym wyjątkiem jest kulig - wpłata 25,- złotych od osoby (w tym jest: kulig w saniach po skansenie, bilet wstępu do skansenu, kiełbasa, gorące napoje, chleb, keczup, musztarda, ognisko). Wpłaty na kulig będziemy zbierać podczas pierwszych trzech dni zajęć. Zgrupowanie ma charakter otwarty, a więc zapraszamy także kandydatów do zespołu, młodszą grupę taneczną czy członków stowarzyszenia, którzy chcą np. spróbować tańca towarzyskiego! Dla osób spoza zespołu i stowarzyszenia zapisy pod numerem 692.459.651.

więcej…
 
Dziękujemy.
sobota, 06 lutego 2010

Bardzo dziękujemy wszystkim za pamięć i towarzyszenie naszemu Tacie i Dziadkowi - Leszkowi Kawczyńskiemu - w ostatniej podróży. Gorąco doceniamy Waszą obecność w tak trudnym i ciężkim momencie. Jest dla nas ważne, że byliście z nami przy pożegnaniu osoby, która bardzo ukochała Zespół i wszystko, co było i jest z nim związane. Był zawsze dumny z ZPiT Autosan, ZTL Sanok, był dumny, że mógł być członkiem Stowarzyszenia. Wierzył, że Zespół będzie rozwijał się z roku na rok z pomocą Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że tak właśnie się stanie mimo tego, że Jego nie ma już z nami. Jeszcze raz z serca dziękujemy
Kasia, Witek i Kamil.

 
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
poniedziałek, 01 lutego 2010

Z największym smutkiem zawiadamiamy,
że zmarł Pan Leszek Kawczyński, jeden z założycieli i najaktywniejszych działaczy stowarzyszenia, znany również z zaangażowania w wiele innych sanockich przedsięwzięć.
Do końca pełen energii, pomysłów, zawsze pomocny i życzliwy. Niezastąpiony.
Panie Leszku – DZIĘKUJEMY!
Kasiu, Witku – jesteśmy z Wami i z Waszą rodziną!
Pogrzeb odbędzie w czwartek, 4 lutego, o godzinie 14:00 na Cmentarzu Centralnym w Sanoku.
Zarząd Stowarzyszenia Miłośników ZTL SANOK

 
Spotkanie opłatkowe
czwartek, 14 stycznia 2010

14 stycznia 2010 w klubie "Chemik" w Sanoku odbyło się Spotkanie Opłatkowe. Wzięli w nim udział członkowie ZTL SANOK, ZPiT AUTOSAN oraz stowarzyszenia, rodzice, przyjaciele, fani, sponsorzy i zaprzyjaźnione media. Był wspólnie odtańczony polonez, opłatkowe życzenia i wspomnienia. Zespół "SANOK" zatańczył układ "Kujawy", a zaproszona i zaprzyjaźniona kapela sanockiej PWSZ wiązankę kolęd i melodii ludowych. Mamy nadzieję, że takie spotkania będą odbywać się co roku! J (Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.)

 
Spotkanie Opłatkowe - zaproszenie
środa, 06 stycznia 2010

Stowarzyszenie Miłośników ZTL SANOK serdecznie zaprasza byłych i obecnych członków ZPiT AUTOSAN i ZTL SANOK, rodziców i przyjaciół zespołu na Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się w czwartek, 14 stycznia o godz.18:00 w Klubie "Chemik" przy ul. Dworcowej w Sanoku. Wystąpi ZTL Sanok i kapela sanockiej PWSZ. Będzie okazja do wspomnień i wspólnego kolędowania! (Będzie też okazja, by zapisać się do stowarzyszenia, opłacić symboliczne składki ;) i zamówić "firmowe" koszulki)

 
KOLEJNY SUKCES ZTL "Sanok".
piątek, 11 grudnia 2009

Zespół Tańca Ludowego "Sanok" po raz kolejny okazał się najlepszy w swojej kategorii, zostawiając wszelką konkurencje za sobą. Tancerze Janusza Podkula zdobyli najwyższy laur podczas VIII Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych PASIKONIK (10 XII 2009), prezentując znakomitego "Poloneza" i "Mazura". ZTL "Sanok" już po raz drugi okazał się bezkonkurencyjny na Mieleckim festiwalu wyprzedzając między innymi grupy z Leżajska, Katowic, czy Mielca. Sanocka grupa staje się fenomenem samym w sobie zdobywając pierwsze miejsca na wszelkich przeglądach, na jakich się pojawi.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3